Drodzy Uczestnicy Bachaturo,
Dziękujemy Wam, za Waszą obecność na Festiwalu Bachaturo.

Chcielibyśmy Was poinformować, że musimy nieco przesunąć termin rozpoczęcia sprzedaży biletów. Chcemy upewnić się, że wszystkie aspekty organizacyjne zostaną odpowiednio dopracowane, aby zapewnić Wam jeszcze lepsze doświadczenia w przyszłym roku.

Tymczasem śledźcie naszą stronę oraz profile w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami. Zachęcamy również do zapisania się do naszego newslettera żeby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące festiwalu.

WAŻNE ZASADY

Płatności są bezzwrotne ale  istnieje możliwość zmiany nazwiska na bilecie lub przeniesienia go na następny rok, pod warunkiem, że jest to zrobione w określonym terminie. Poniżej przedstawiamy terminy oraz związane z nimi opłaty:

  • Do 01.07  – Zmiana nazwiska na bilecie lub przeniesienie biletu na następny rok jest bezpłatne.
  • Od 02.07 do 01.08 – Przeniesienie biletu na następny rok możliwe jest za dodatkową opłatą 100pln/25 euro, natomiast zmiana nazwiska na bilecie kosztuje dodatkowo 160 pln/40 euro.
  • Od 02.08 do 10.08 – Zmiana nazwiska na bilecie jest niemożliwa, ale przeniesienie biletu na następny rok jest możliwe za dodatkową opłatą 160 pln/40 euro.
  • Po 10.08 – Zarówno zmiana nazwiska, jak i przeniesienie biletu stają się niemożliwe.

Jeżeli chcesz zmienić nazwisko na bilecie lub przenieść swój bilet, skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres help.bachaturo@wp.pl.

 

Aby wejść na festiwal, będziesz potrzebować wydrukowanego biletu oraz dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). W przypadku braku wydrukowanego biletu, będziesz zmuszony uiścić dodatkową opłatę w wysokości 10 euro (40 PLN). Informujemy, że nie wysyłamy biletów po dacie 10.08.
Na miejscu, Twój e-bilet zostanie zamieniony na bransoletkę, która powinna pozostać na Twoim nadgarstku przez cały czas trwania festiwalu. Prosimy zwrócić uwagę, że zdjęcie bransoletki jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w festiwalu.

EARLY BIRD FULLPASS Tylko 300 biletów w specjalnej cenie - WKRÓTCE OGŁOSIMY DATĘ SPRZEDAŻY
P400 pln
Wszystkie warsztaty, wszystkie imprezy na wszystkich parkietach, kizomba social room
PDOSTĘPNY WKRÓTCE
PARTYPASS WKRÓTCE OGŁOSIMY DATĘ SPRZEDAŻY
P300 PLN
Wszystkie imprezy na wszystkich parkietach oraz kizomba social room
PDOSTĘPNY WKRÓTCE
POJEDYNCZY DZIEŃ / IMPREZA
PNiedostępne
Pojedyncze imprezy, dni warsztatów oraz pojedyncze warsztaty nie są dostępne.
P

Potwierdzenie wpłaty proszę wysyłać na email artur.zablotny@wp.pl