WYGRAJ 10 000 EURO !!!
Konkurs dla tancerzy kizomby i urbankiz

 

Cześć Wszystkim!
Mamy nietypową niespodziankę! ? Nasz „Socjal Competition”, eksperyment z nagrodą 10 tys euro, pokazał, że kiedy tancerze mają wybór między zabawą a konkursem na naszym festiwalu… wybierają zabawę! ??
Więc jesteśmy zmuszeni odwołać konkurs, ponieważ żadna drużyna nie zgłosiła chęci walki o nagrodę. Natomiast jesteśmy pewni, że nie zabraknie świetnych tancerzy na parkiecie!
Zamiast ducha rywalizacji, nasze imprezy będą pełne luźnej, towarzyskiej atmosfery, którą wszyscy kochamy. ?
Czekamy na Was na parkiecie, a my, jako organizatorzy, postaramy się zadbać o niesamowity klimat! .
Do zobaczenia za 2 tygodnie ?

Idea Konkursu

Kiedy przekroczycie progi kizombowych parkietów na wielu festiwalach , zauważycie rosnącą dysproporcję między liczbą tancerzy, a tancerek. Ta nierównowaga jest coraz bardziej widoczna. Nasze Drogie Tancerki, które z niecierpliwością czekają na swoją kolej, aby zatańczyć z utalentowanym partnerem, zasługują na znacznie więcej.

Mimo że wiele festiwali przyciąga obecnością taxidancerów i specjalnych gości, kontrola nad ich interakcjami z partnerkami bywa trudna. Mając to na uwadze, chcielibyśmy zapoczątkować nasz nowatorski konkurs, mający na celu wzbogacenie doświadczeń wszystkich uczestników. Ten konkurs dedykujemy przede wszystkim zaawansowanym tancerzom, w tym taxidancerom, instruktorom a szczególnie Naszym Drogim Tancerkom. Wierzymy, że inicjatywa ta spotka się z dużym zainteresowaniem.

Nagrody

Warunkiem przeprowadzenia konkursu jest zgłoszenie się co najmniej 3 drużyn składających się z 10 osób.
Nagroda za pierwsze miejsce:

  • Zwycięska drużyna 10 tancerzy otrzyma nie tylko ogromne emocje i świetną zabawę, ale również nagrodę pieniężną w wysokości od 5000 do 10 000 euro, której wysokość zależy od liczby startujących drużyn. Imiona, nazwiska oraz zdjęcia zwycięzców będą opublikowane na stronie Bachaturo przez co najmniej 6 miesięcy oraz na naszych kanałach mediów społecznościowych.
  • Jeżeli w konkursie wystartuje do 5 drużyn, przewidziana nagroda dla zwycięzców wynosi 5000 euro.
  • Jeżeli natomiast w konkursie wystartuje co najmniej 6 drużyn, nagrodę za pierwsze miejsce podnosimy do 10 000 euro! Dodatkowo, wprowadzamy nagrody za drugie i trzecie miejsce.

Nagroda za drugie miejsce:

  • Za zajęcie drugiego miejsca, oferujemy nagrodę w postaci fullpassów na Festiwal Bachaturo 2024 dla całej drużyny.

Nagroda za trzecie miejsce:

  • Za zajęcie trzeciego miejsca, oferujemy nagrodę w postaci partypassów na Bachaturo 2024 dla całej drużyny.

Kto może brać udział w konkursie?

Konkurs tańca jest otwarty dla mężczyzn z zaawansowanymi umiejętnościami w kizomba, urbankizz lub obu stylach, z wyjątkiem zaproszonych artystów na Festiwal Bachaturo 2023. Naszym celem jest, aby konkurs był areną rywalizacji dla tancerzy, którzy poświęcili wiele czasu na doskonalenie swoich umiejętności. Ten konkurs jest dla zaawansowanych tancerzy , którzy chcą podjąć wyzwanie i zaprezentować  najwyższe standardy tańca. Aby wziąć udział, wymagane jest posiadanie fullpassa lub partypassa na Bachaturo 2023 i dokonania opłaty rejestracyjnej w wysokości 50 euro za osobę.

Zalecamy utworzenie grupy tancerzy o podobnym poziomie zaawansowania, aby zapewnić najwyższą jakość reprezentowania Waszych umiejętności i szanse na sukces.

Jeżeli czujesz, że Twój poziom umiejętności nie jest jeszcze na tym etapie rozważ przeznaczenie ich na dalsze szkolenia i doskonalenie swoich umiejętności

Wszystkich zachęcamy do rozwoju i do udziału w przyszłych konkursach, gdy poczują, że są gotowi.

Kto będzie sędziował konkurs?

Konkurs posiada unikalny system sędziowania. Role sędziów pełnią partnerki tańczące kizombę lub urbankiz , które zdecydowały się na zakup fullpassu lub partypassu online i podczas kupowania biletu online zaznaczyły w formularzu zainteresowanie stylem Kizomba. To one, oddając swoje głosy, dokonują wyboru najlepszej grupy tancerzy. Partnerki pełnią kluczową rolę, dlatego zalecane jest dokładne zapoznanie się z regulaminem.

Rady dla Pań:

Będziecie miały przyjemność oddać swój jedyny głos na grupę, która najbardziej przypadnie Wam do gustu. Upewnijcie się, aby Wasz wybór pozostał tajemnicą do zakończenia festiwalu. Pragniemy, abyście mogły cieszyć się niezakłóconym, magicznym tańcem z wybranymi partnerami aż do ostatnich chwil tego wydarzenia.

Jeśli jednak nabyłyście bilety na miejscu lub nie zaznaczyłyście kizomby jako Waszego stylu tanecznego w formularzu zgłoszeniowym, niestety nie będziecie mogły uczestniczyć w głosowaniu. Niech to jednak nie psuje Wam radości – Panowie biorący udział w konkursie nie będą mieli tej wiedzy i z całą pewnością będą dążyli do zdobycia Waszych serc na parkiecie, zapewniając doskonałą zabawę.

Rady dla Partnerów:

Partnerki uprawnione do głosowania będą na Was czekały w trakcie imprez na 2 parkietach w sali kizombowej i urbankiz oraz również na socjalu a także na zajęciach. Wchodzenie z partnerką do strefy głosowania i próba zobaczenia, na kogo odda głos, jest niedozwolone. Nasz cel to wyróżnić najlepszych tancerzy, a nie najbardziej sprytnych. Ten konkurs to eksperyment zbudowany na transparentności i uczciwości. Przygotujcie się na niezapomnianą zabawę i emocje. Tańczcie z sercem i czerpcie radość z każdego kroku. Powodzenia!

Kryterium oceny:

Ocena tancerzy przez partnerki opiera się na różnorodnych kryteriach i może być indywidualna. Do kluczowych czynników mogą należeć: doskonałe opanowanie fundamentów tańca, umiejętność płynnego prowadzenia, kreatywność, płynność ruchów oraz szacunek dla przestrzeni partnerki. Ponadto, liczy się interpretacja muzyki, prawidłowa technika tańca, umiejętność tworzenia wyjątkowej atmosfery na parkiecie, a nawet zapach Twoich perfum. Każdy z tych elementów może mieć wpływ na końcowy wybór ulubionej grupy.

Uczciwość i przejrzystość konkursu:

Imprezy odbędą się od piątku do niedzieli. Partnerki będą mogły oddać swoje głosy w sobotę i niedzielę w godzinach nocnych w trakcie imprez . Dokładna lokalizacja punktu do głosowania oraz godziny w jakich będą otwarte zostaną opublikowane na stronie internetowej festiwalu  oraz w social mediach w trakcie festiwalu . W liczeniu głosów może wziąć udział  lider każdej grupy co gwarantuje pełna transparentność konkursu.
Podczas głosowania zapewniamy prywatność wszystkim partnerkom . W strefie głosowania partnerkom nie mogą towarzyszyć inne osoby.

Rejestracja

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest posiadanie fullpassa lub partypassa na Bachaturo 2023 oraz wniesienie konkursowej opłaty rejestracyjnej w wysokości 500 euro za grupę 10 osobową (50 euro na osobę). Prosimy pamiętać, że opłata rejestracyjna nie podlega zwrotowi.
Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy jedynie od liderów grup, reprezentujących kompletną, dziesięcioosobową grupę uczestników.
Opłaty rejestracyjne przyjmujemy jedynie za pełne grupy 10 osobowe.
Przed dokonaniem wpłaty, prosimy o przesłanie listy uczestników w celu weryfikacji.
Rola lidera grupy obejmuje reprezentowanie swojej grupy, utrzymanie kontaktu z organizatorem, a także udział w procesie liczenia głosów konkursowych.
Lider ma prawo wprowadzać zmiany w składzie grupy, jednak tylko do dnia 1 sierpnia.
W przypadku, gdy uczestnicy grupy konkursowej nie jest w stanie pozostać na festiwalu do ogłoszenia wyników, lider grupy jest zobowiązany poinformować o tym organizatora z odpowiednim wyprzedzeniem. W takim przypadku, zostanie uzgodnione miejsce i czas odbioru opaski konkursowej.
Zakwalifikowanie do konkursu zależy od kolejności zgłoszeń.
Ostateczny termin zgłoszeń upływa 1 sierpnia.
Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia przyjmowania zgłoszeń, jeśli okoliczności na to pozwolą.
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie. O wszelkich takich zmianach uczestnicy zostaną odpowiednio poinformowani.
Przesłanie zgłoszenia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres: win10000@wp.pl
Zachęcamy do rejestracji i życzymy powodzenia!

Szczegóły dla uczestników konkursu

Z uwagi na charakter konkursu i w trosce o jego uczciwość, każdy z uczestników otrzyma opaskę lub inny rodzaj identyfikatora. Opaska ta jest niezbędna do weryfikacji uczestnictwa w konkursie i potwierdzenia przynależności do konkretnej grupy.
Każda opaska musi być noszona przez cały czas trwania festiwalu i musi pozostać nienaruszona. Jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne opaski, takie jak przecięcia czy uszkodzenia zapięcia, lub przekazanie jej innej osobie mogą skutkować dyskwalifikacją grupy z konkursu.
W przypadku, gdy uczestnik musi opuścić festiwal przed zakończeniem konkursu, zobowiązany jest do oddania opaski naszemu personelowi do sprawdzenia. Sprawdzenie opaski jest niezbędne w celu potwierdzenia jej integralności i zapewnienia dalszej uczciwości konkursu. Dodatkowo, organizator zastrzega sobie prawo do sprawdzenia opasek wszystkich drużyn przed ogłoszeniem wyników. Opaski muszą być noszone aż do momentu ogłoszenia wyników.
Podkreślamy, że te zasady zostały wprowadzone w celu utrzymania najwyższych standardów uczciwości i sprawiedliwości wobec wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie tych wytycznych.
Mamy nadzieję, że uczestnicy zrozumieją wagę tych zasad i będą przestrzegać ich dla dobra uczciwości konkursu i doświadczenia wszystkich uczestników.