Newsy

bachaturo parking

16/08/2023

Mapa Parkingu

Mapa parkingu jest już dostępna w zakładce Program.

bachaturo location

16/08/2023

Mapa Lokalizacji

Mapa lokalizacji jest już dostępna w zakładce Program.

saturday bachaturo 2023

16/08/2023

Program wydarzenia został zaktualizowany

Wszystkie imprezy odbywaja się w MCK (Międzynarodowe Centrum Kongresowe) - Wejscie nr C od ulicy Olimpijskiej.

Warsztaty odbywają się w Arena Spodek

04/08/2023

Aktualizacja Konkursu

Cześć Wszystkim!
Mamy nietypową niespodziankę! ? Nasz ``Socjal Competition``, eksperyment z nagrodą 10 tys euro, pokazał, że kiedy tancerze mają wybór między zabawą a konkursem na naszym festiwalu... wybierają zabawę! ??
Więc jesteśmy zmuszeni odwołać konkurs, ponieważ żadna drużyna nie zgłosiła chęci walki o nagrodę. Natomiast jesteśmy pewni, że nie zabraknie świetnych tancerzy na parkiecie!
Zamiast ducha rywalizacji, nasze imprezy będą pełne luźnej, towarzyskiej atmosfery, którą wszyscy kochamy. ?
Czekamy na Was na parkiecie, a my, jako organizatorzy, postaramy się zadbać o niesamowity klimat! .
Do zobaczenia za 2 tygodnie ?

17/07/2023

Plan Warsztatów 2023

Dobra wiadomość! Plan warsztatów na Festiwal Bachaturo 2023 jest już dostępny! Zajrzyjcie, zobaczcie co przygotowaliśmy i zacznijcie planować swoją taneczną przygodę. Do zobaczenia na parkiecie!

dj biondi

17/07/2023

DJ Biondi Dołącza Do Bachaturo 2023

Co roku od 2012, jedna rzecz pozostaje niezmienna - obecność DJ Biondi na naszym festiwalu! I oczywiście, Bachaturo 2023 nie jest wyjątkiem! On zadba o muzykę na parkiecie kizombowym.

ciara

09/06/2023

Doświadcz Magii Salsy z Chiarą Tofani na Bachaturo!

Mamy dla Was niesamowitą niespodziankę! Pomimo nieoczekiwanej zmiany w naszym harmonogramie, z wielką radością ogłaszamy, że na naszym festiwalu zagościmy wyjątkową artystkę - salsową Chiarę Tofani.
Chiara to jedna z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych tancerek salsy na świecie. Jej niepowtarzalny styl, pełen pasji i elegancji, oczarowuje publiczność na każdym kroku. Chiara potrafi wspaniale połączyć technikę z emocjami, a jej występy są prawdziwym świętem tańca.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami jej pasją i umiejętnościami na naszym festiwalu.
Do zobaczenia na Bachaturo!

MARCO FERRIGNO
Aktualizacja dotycząca obecności Marco Ferrigno na Bachaturo

Drodzy uczestnicy Bachaturo,

Zwracamy się do Was z informacją dotyczącą jednego z naszych planowanych artystów na tegorocznym festiwalu. Niestety, Marco Ferrigno nie będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu z powodu spraw osobistych.

Życie niejednokrotnie zaskakuje i stawia nas w sytuacjach wymagających obecności tam, gdzie najbardziej nas potrzebują. Mama Marco, w czasie naszego festiwalu, przechodzi serię poważnych badań medycznych. Marco, mając na uwadze dobro rodziny, postanowił być w tym trudnym dla nich momencie u jej boku.

Rozumiemy, że zdrowie i dobro rodziny są najważniejsze. Marco, choć z żalem, zdecydował się odwołać swoją obecność nie tylko na naszym festiwalu, ale i na innych wydarzeniach. Obiecał jednak, że wróci na Bachaturo w przyszłym roku.

Zachęcamy Was do przesłania Marco i jego rodzinie pozytywnych myśli i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Chociaż Marco nie będzie mógł być z nami, z radością informujemy, że jego miejsce zajmie inna, równie zdolna para z jego grupy - Anisma Ballet. Oni poprowadzą dla Was warsztaty w jego zastępstwie. Co więcej, intensywnie pracujemy nad zaproszeniem innych, równie utalentowanych artystów, którzy wzbogacą program festiwalu swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Mimo krótkiego czasu do rozpoczęcia festiwalu, jesteśmy pełni determinacji, aby zapewnić Wam niezapomniane wrażenia.

Bardzo dziękujemy za Wasze zrozumienie i wsparcie w tych okolicznościach.

Do zobaczenia na Bachaturo!